На святкуванні до Дня Молоді у смт. Літин 25 червня для вас гратимуть гурти DECORUM та МАТЕРИК. Запрошуємо усіх на наш виступ!

Привіт всім прихильникам DECORUM у Вінниці та її області! Ми раді повідомити вас, що цієї суботи, 27 травня о 21:00, ми будемо грати саме для вас у арт-пабі "BEEF EATER"!

На 13 травня запланований виступ Decorum'а у рок-клубі MADiSAN в м. Кривий Ріг! Гурт розділить сцену із ще 2-ма гуртами: CANSANDO та DRAFT. Початок концерту заплановий на 19:00, вартість входу 50 грн (із флаєром 40 грн).

25 лютого, Decorum виступив у Kiev Kills "ASYLUM" Art Club. Журі конкурсу високо оцінили гру гурту та оприлюднили свої відгуки.

Сьогодні о 12:00 слухайте у ФМ-діапазоні на 103,7 чи в інтернеті на сайті радіо "Такт" інтерв'ю із фронтменом гурту - Віктором Федуном!

Друзі! Повідомляємо вам про наші найближчі виступи у м. Вінниці. Будемо виступати на закритті ялинки 19 січня (орієнтовний час початку 19:00-19:30), а також 24 січня. Місце обох виступів: сцена біля літнього театру.

Два дні будемо виступати, святкувати та радувати жителів та гостей міста Вінниці. Рок-гурт запрошує вас 7 січня у Центральний парк на фольклорне шоу "Різдвяні зустрічі" та 12 січня на рок-фестиваль "РОКВІНФЕСТ" о 19:30.

Отримали просто неймовірні емоції після виступу на концерті до дня міста Ямполя. Це було справді незабутньо для нашого гурту. Дякуємо шаленій публіці, яка незважаючи на зливу продовжувала нас слухати та відриватися на повну! Ямпільчани, ви найкращі!

Раді повідомити, що 26 червня гурт виступить на фестивалі "KEEP ROCKING fest" у м. Калинівка. Даний фестиваль присвячений до свята Дня молоді та пройде на центральній площі міста.

Рок-гурт продовжує давати концерти і цього разу порадував калинівчан на Дні міста, 29 травня. Разом із гуртом Decorum на сцені також виступав, ще один калинівський гурт Материк.